DANIEL HÁJEK

... NO "BINGO" ORIENTEERING

logo ZBM 2011     tok 3       olvlogo         ORTarzo     Logo head red  

Tak nám to tu začalo! Nejprve jsme to AMS za pomoci středověkých kejklířů zahájili na hradě Diósgyör.

 

Hrdým vlajkonošem české výpravy!

 

Tam šlo ještě vše dle plánu, horší už to bylo na sprintu. Sprint byl opravdu lahůdkoidní a technicky skoro až na horní hraně náročnosti. Pravda ale je, že se našla spousta borců, kteří to evidentně zvládli a nenastala žádná diskutabilní situace, takže asi opravdu nezbývá, než pořadatelům poděkovat, zatím předvádí opravdu profesionální práci! Já trestuhodně minul schody hned na první kontrolu a to mě moc nepřidalo. Nebyl jsem navíc připravený na první část v obci a otevřených zahradách, která se nacházela mimo embargovaný prostor. Udělal jsem spoustu chyb, na jejichž výběr se můžete podívat pod textem. Nemá smysl tady nějak sáhodlouze brečet. Někdy se prostě daří a někdy, i když máte magický startovní čas 12:34, prostě né. Zítra je taky den a z mezičasů dnešního sprintu a vůbec obecných pocitů je mi jasné, že forma tu prostě je. Zítra je long a začíná se zase od nuly!!!

Výsledky

GPS muži

 

První nepovedený špurt v "plážákách" :-(

 

Ostudná chyba na jedničku. Vyběhl jsem první schody, kterých jsem si všiml. 100. místo a 35" chyba!

 

Rozmyšlená původní volba středem na obíhačku. Navíc jsem neviděl v závěru příběhovou rampu a šel dvoje schody navíc. 82. čas + 20" chyba!

 

Drobná minela na K17 a následně špatně dočtené popisy, špatná volba a spletené číslo na stojanu u K18. Poslední hlavní hřebíček do rakve. 100. čas a 25" chyba!