DANIEL HÁJEK

... NO "BINGO" ORIENTEERING

logo ZBM 2011     tok 3       olvlogo         ORTarzo     Logo head red  

Letos šla má výkonnost bezesporu nahoru a tak se jako správný jájínek a rankoholik musím podělit o svou slávu s celým světem. Už na JK to byla na longu bomba. (výsledky; GPS)

foto: Brian Ward

 

Na svěťáku na middlu to bylo taky supr. Takováhle konkerence se na SP asi jen tak nesejde... (výsledky;GPS beze mě)

Pak přišly nominačky a výborná forma okořeněná mým senzačním rekordem 9:20 na trojce!!! Český rekord příští rok je tutová záležitost! No a co teprve ten long? Pecka! (výsledky;GPS)

Přes prázdniny jsem bouchnul nějaké ty tréninky, odsoustředil se se ZBM ve Švýcarsku a pak si bouchnul vítězství na Hostýnské osmě se Švirdou. (výsledky)

foto: Hostýnská osma

 

Od té doby jsem byl součástí jakési sinusoidy. Jednou nahoře, jednou dole. Možná toho bylo o prázdninách moc a sezona byla přeci jen už dlouhá. V září jsem se i tak dokázal připravit na zásadní starty a nakonec si vykoledoval přímou nominaci na závěrečnou sérii světového poháru do švýcarské Arosy.

 Výhled z balkónu. foto: Kuba Haldič

 

Long je moje vášeň a tenhle mě v tom jen přesvědčil, bohužel jsem měl tentokrát vyloženě špatný den a nepadalo mi to tam, ač forma vcelku byla. (výsledky;GPS beze mě)

foto: Kuba Hladič

 

Middlo bodlo výrazně víc a já trať proběhl bez větší chyby. Bohužel se trochu projevil long a nohy nešly úplně, jak bych si představoval. Přesto jsem rozhodně předvedl supr výsledek! ;-) (výsledky;GPS beze mě)

foto: SPORTIdent

  

No a teď se dostáváme k tomu, o čem vlastně chci mluvit, o návratu do světové stovky! Ač je to možná pro mnoho lidí velmi úsměvné, já to myslím zcela vážně ;-) Výsledky z letošních světových pohárů mě dopomohly k současnému 99. místu ve světovém rankingu, což je asi po třech nebo čtyřech letech, kdy jsem tam byl naposledy. Tak snad to půjde ještě dopředu, co Dani? :-)

Stav světového rankingu v OB k 9.10.2015

 

A na závěr jedna aktuální perlička z WRE. Nevím kdy příště se zase stane, aby měli dva bratři (navíc takto vysoko renkově postavení) na bod stejný výsledek :-D.