DANIEL HÁJEK

... NO "BINGO" ORIENTEERING

logo ZBM 2011     tok 3       olvlogo         ORTarzo     Logo head red  

Posílám na blog krátkou zprávu z Athén, kde se na konci prázdnin rekreuji a provádím poslední poladěníčko před nadcházející podzimní sezonou.

Vrcholem tohoto roku pro mě měl být Euromeeting a moje forma slibovala kvalitně odvedené letní výkony ve Skotsku, bohužel jsem po sprintu chytil nějakého plantážníka do žaludku a místo WRE middlu jsem raději zůstal s Milouškem na chajdě a pečlivě strážil záchodovou mísu. Odpoledne před klasikou už jsem začal normálně jíst a i když jsem měl hlavu jako střep doufal jsem, že to ráno bude OK a budu schopný ze své nevýhodné startovní pozice prošlápnout skotské kapraďrosty v solidním čase. To se ale nestalo a já se naprosto unavený protrápil dlouhatánskou klasikou od začátku do konce. Další podrobnosti už jsou promlčeny, takže to pro stručnost dnes opravdu vynechám.

Euromeeting 2013 - sprint_1  Euromeeting 2013 - long_1

 

Minulý týden jsem vyrazil na prázdninový kemp reprezentace do Itálie. Nebudu se rozepisovat, více se dá nalézt na stránce reprezentace. Tenhle longařský kemp mi opravdu sedl a po deklasaci Itálie jak v OB, tak ve fotbale jsem se posunul na předposlední misi tohoto léta a sice jak jsem se zmínil na začátku článku, provedl jsem návštěvu Leňdi v řeckých Athénách.

DH_1  DH_2  DH_3  DH_4  DH_5

No a o víkendu mě místo SRKu čeká poslední štace-mistrovství Itálie na longu a ve štafetách ve vysoko položené Aprice. Můj nový „zaměstnavatel“ očekává velké věci, tak doufám, že to bude OK:-).